(+48) 502 410 503

Atrakcje

Poznaj atrakcje Hotelu Wysoka oraz naszej okolicy
Zobacz w atrakcje.pl

BIURO TURYSTYCZNE MAXIM

Goście naszego obiektu mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek na usługi oferowane przez Biuro Turystyczne MAXIM. Szczegółowych informacji udzieli Państwu nasza recepcja.

STREFA ODNOWY BIOLOGICZNEJ

Gości Hotelu Wysoka zapraszamy do zaprzyjaźnionej Strefy Odnowy Biologicznej w godzinach od 17:15 do 20:30. SOB to kameralny, nowoczesny kompleks składający się z basenu, jacuzzi i trzech saun – infrared, parowej i suchej. Można skorzystać z usług profesjonalnych masażystów oraz instruktorów pływania. Do SOB dojedziecie w zaledwie 3-5 minut.

PARK LINOWY

To nowoczesny kompleks rekreacyjny usytuowany w lesie u stóp Góry Jaworzyny Krynickiej. Trasy o różnym stopniu trudności to doskonała zabawa i sprawdzian naszej kondycji i sprawności. Jest to atrakcja, która dostarczy wiele zabawy całej rodzinie. Goście Hotelu Wysoka korzystają z partnerskiego rabatu.

TERMALNE KĄPIELE

Jest to słowacki kompleks basenów termalnych-siarkowych czynny przez cały rok. Znajdują się tam baseny do pływania oraz baseny kryte z hydromasażem, odkryte z wodą siarkową. Temperatury od 28 do 39 stopni Celsjusza. To sposób na świetną rekreację, relaks po rajdach rowerowych, pieszych czy po szusowaniu na nartach. Więcej danych o leczniczych walorach kąpieli termalnych-siarkowych można przeczytać na stronie kompleksu, link na naszej stronie startowej po kliknięciu w logo “VRBOV”.

ZABIEGI SANATORYJNE

Nasi Goście mogą skorzystać z całej gamy zabiegów ambulatoryjnych w gabinetach sanatoryjnych od kuracji pitnej po zabiegi balneologiczne charakterystyczne dla naszego uzdrowiska. Część z tych zabiegów wymaga zaordynowania przez lekarza uzdrowiskowego.

STRZELNICA MYŚLIWSKA

To miejsce dla twardzieli. Profesjonalna Strzelnica Myśliwska zlokalizowana w lesie. Strzelamy pod okiem instruktora do tarczy z KBKS 50 m, ze sztucera 100 m, broni krótkiej 25 m, ze strzelby do biegnącego dzika i zająca oraz do rzutków. Świetna zabawa, rywalizacja towarzyska lub rodzinna. Miejsce na ognisko oraz dwie wiaty umożliwiają zorganizowanie grilla, muzyki, tańców i szaleństw na quadach.

LODOWISKO

Hala Sportowa MOSiR w Krynicy-Zdroju zaprasza przez cały rok na ślizgawkę. Zimą na ulicy Czarny Potok jest również lodowisko odkryte. Dostępne są wypożyczalnie łyżew i fachowy serwis. Instruktorzy nauczą jazdy początkujących i podszlifują umiejętności jeżdżącym.

MUZEUM ZABAWEK

To istna podróż w czasie. Można tam zobaczyć, czym bawiono się ponad wiek temu. Muzeum zawiera bardzo ciekawe zbiory z początku poprzedniego stulecia.

WYCIECZKI PO OKOLICY

Lokalne biura turystyczne wraz z przewodnikami pokażą najbardziej spektakularne miejsca w okolicy, przedstawią historię i legendy.

REKREACJA Z PRZEWODNIKAMI-TRENERAMI

Liczne szlaki turystyczne o różnych stopniach trudności, jednak o dużym stopniu bezpieczeństwa, dają szerokie możliwości rekreacji ruchowej, doznań estetycznych. Nasi przewodnicy i trenerzy poprowadzą grupę piechurów, rowerzystów, sympatyków Nording Walking, narciarzy turowych czy biegowych. Ścieżki dydaktyczne zachwycą znawców i miłośników przyrody i zjawisk zachodzących w przyrodzie.

GABINETY KOSMETYCZNE

Liczne gabinety kosmetyczne oraz odnowy biologicznej, w których zajmą się Państwem prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie. Obiekty te czekają na Państwa przez cały rok.

SKUTERY ŚNIEŻNE

To świetna zabawa, podniesiona adrenalina i wspaniałe widoki. Rajd skuterami śnieżnymi wiedzie leśnymi duktami, wielkimi polanami po stronie polskiej i słowackiej. Zapewniamy - to niezapomniane przeżycie!

GOKARTY LATEM I ZIMĄ

A właśnie tak. Od wiosny do jesieni jeździmy po asfalcie, który zimą jest zaśnieżony i wyślizgany jak lód. Spróbować warto, hamulce nic nie dają, a kierownica też na niewiele się zdaje.

JAZDA KONNA, NAUKA

Jest kilka miejsc, gdzie można pojeździć konno, instruktorzy nauczą pierwszych kroków i skorygują nabyte umiejętności. Wytrawni jeźdźcy mogą skorzystać z jazd w pięknym górskim plenerze.

PEŁNA OBSŁUGA NARCIARZY ZJAZDOWYCH I BIEGOWYCH

Jaworzyna Krynicka to najlepsza Polska Stacja Narciarska. Wraz z sąsiednimi, mniejszymi stacjami, jak Słotwiny, Azoty, stacje narciarskie w Tyliczu – Tylicz Ski i Master-Ski oraz stok w centrum miasta – Henryk i Szczawnik z Wierchomlą stanowią największą bazę narciarską pod względem ilości tras zjazdowych, biegowych. Zapewniamy zróżnicowanie pod względem stopnia trudności. Każdy według własnych umiejętności i upodobań znajdzie coś dla siebie. Oferujemy pełną obsługę instruktorską, serwisową oraz wypożyczalnie sprzętu. W licznych sklepach sportowych można dokonać zakupów wyposażenia najbardziej liczących się marek narciarskich.

OŚRODKI ZABAW I ANIMACJI DLA DZIECI

Krynica również nie zapomina o milusińskich. Liczne przyczółki dla dzieci pozwolą rodzicom odpocząć od swoich pociech i poczuć się beztrosko na urlopie. Dzieci w zróżnicowanych grupach wiekowych pod opieką profesjonalnych animatorów zabaw spędzą czas bezpiecznie i przyjemnie.

ZIMOWE PRZEDSZKOLA NARCIARSKIE

Rodzice zostawiają pociechy w przedszkolu narciarskim, sami beztrosko szusują po stokach, gdy tymczasem ich dzieci pod okiem instruktorów uczą się sztuki narciarskiej. Po takim turnusie rodzice zmuszeni będą podszlifować swoje umiejętności narciarskie, które znacznie będą odbiegały od umiejętności ich pociech.


Oferty specjalne

Sprawdź aktualne pakiety pobytowe i inne promocje

Newsletter

Dowiaduj się o promocjach i ofertach specjalnych jako #1

Dołącz do naszej listy newsletterowej aby raz w miesiacu otrzymywać informację o najświeższych promocjach, pakietach pobytowych i ofertach specjalnych:

Nasi partnerzy