(+48) 502 410 503

Atrakcje

Poznaj atrakcje Hotelu Wysoka oraz naszej okolicy

Strefa Odnowy Biologicznej

Gości Hotelu Wysoka zapraszamy do zaprzyjaźnionej Strefy Odnowy Biologicznej w godzinach od 17:15 do 20:30. SOB to kameralny, nowoczesny kompleks składający się z basenu, jacuzzi, i trzech saun – infrared, parowej i suchej. Można skorzystać z usług profesjonalnych masażystów oraz instruktorów pływania. Do SOB dojedziedziecie w zaledwie 3-5 minut. Dla naszych Gości wstęp do Strefy Odnowy Biologicznej dostepny jest w ramach Karnetu WYSOKA >>, zawsze na wyjątkowych warunkach.

     

   Park linowy.

To nowoczesny kompleks rekreacyjny usytuowany w lesie u stóp Góry Jaworzyny Krynickiej. Trasy o różnym stopniu trudności to doskonała zabawa i sprawdzian naszej kondycji i naszej sprawności. Zabawa dla całej rodziny. Goście Hotelu Wysoka korzystają z partnerskiego rabatu.

Termalne kąpiele.

Jest to słowacki kompleks basenów termalnych-siarkowych czynny przez cały rok. Są baseny do pływania oraz baseny kryte z hydromasażem, odkryte z wodą siarkową. Temperatury od 28st C do 39st C. Świetna rekreacja, relaks po rajdach rowerowych, pieszych czy po nartach. Organizujemy wyjazdy własnym busem 8-osobowym. Cena całkowita to 85 zł/os. Więcej danych o leczniczych walorach kąpieli termalnych-siarkowych można przeczytać na stronie kompleksu, link na naszej stronie startowej z loga “VRBOV”

Zabiegi sanatoryjne.

Nasi Goście mogą skorzystać z całej gamy zabiegów ambulatoryjnych w gabinetach sanatoryjnych od kuracji pitnej po zabiegi balneologiczne charakterystyczne dla naszego uzdrowiska. Część z tych zabiegów wymaga zaordynowania przez lekarza uzdrowiskowego. Goście Hotelu Wysoka korzystają z rabatu partnerskiego.

Strzelnica Myśliwska.

To miejsce dla twardzieli. Profesjonalna Strzelnica Myśliwska zlokalizowana w lesie. Strzelamy pod okiem instruktora do tarczy z KBKS 50 m, sztucera 100 m, broni krótkiej 25 m, strzelby do biegnącego dzika i zająca oraz do rzutków. Świetna zabawa, rywalizacja towarzyska lub rodzinna. Miejsce na ognisko oraz dwie wiaty umożliwiają zorganizowanie grilla, muzyki, tańców i szaleństw na quadach.

Lodowisko.

Hala Sportowa MOSiR w Krynicy-Zdroju zaprasza przez cały rok na ślizgawkę. Zimą na ulicy Czarny Potok jest również lodowisko odkryte. Dostępne są wypożyczalnie łyżew i fachowy serwis. Instruktorzy nauczą jazdy początkujących i podszlifują umiejętności jeżdżącym.

Muzeum Zabawek.

To istna podróż w czasie. Tam można zobaczyć, czym bawiono się ponad wiek temu. Bardzo ciekawe zbiory z początku poprzedniego stulecia.

Wycieczki po okolicy.

Lokalne biura turystyczne wraz z przewodnikami pokażą najbardziej spektakularne miejsca w okolicy, przedstawią historię i legendy.

Rekreacja z przewodnikami-trenerami.

Liczne szlaki turystyczne o różnych stopniach trudności, jednak o dużym stopniu bezpieczeństwa, dają szerokie możliwości rekreacji ruchowej, doznań estetycznych. Nasi przewodnicy, trenerzy poprowadzą grupę piechurów, rowerzystów, sympatyków Nording Walking, narciarzy turowych czy biegowych. Ścieżki dydaktyczne zachwycą znawców i miłośników przyrody i zjawisk zachodzących w przyrodzie.

Gabinety kosmetyczne.

Liczne gabinety kosmetyczne, odnowy biologicznej, w których zajmą się Państwem prawdziwi fachowcy w swojej dziedzinie, czekają na Państwa przez cały rok.

Skutery śnieżne.

To świetna zabawa, podniesiona adrenalina i wspaniałe widoki. Rajd skuterami śnieżnymi leśnymi duktami, wielkimi polanami po stronie polskiej i słowackiej to niezapomniane przeżycie.

Gokarty latem i zimą.

A właśnie tak. Od wiosny do jesieni jeździmy po asfalcie, a zimą też tylko zaśnieżonym i wyślizganym jak lód. Spróbować warto, hamulce nic nie dają, a kierownica też na wiele się nie zdaje.

Jazda konna, nauka.

Jest kilka miejsc, gdzie można pojeździć konno, instruktorzy nauczą pierwszych kroków, skorygują nabyte umiejętności. Wytrawni jeźdźcy mogą skorzystać z jazd w pięknym górskim plenerze.

Pełna obsługa narciarzy zjazdowych i biegowych.

Jaworzyna Krynicka to najlepsza Polska Stacja Narciarska. Wraz z sąsiednimi, mniejszymi stacjami, jak Słotwiny, Azoty, stacje narciarskie w Tyliczu – Tylicz Ski i Master-Ski oraz stok w centrum miasta – Henryk i Szczawnik z Wierchomlą stanowią największą bazę narciarską pod względem ilości tras zjazdowych, biegowych oraz zróżnicowania pod względem stopnia trudności. Każdy według własnych umiejętności i upodobań znajdzie coś dla siebie. Oferujemy pełną obsługę instruktorską, serwisową oraz wypożyczalnie sprzętu. W licznych sklepach sportowych można dokonać zakupów sprzętu najbardziej liczących się marek narciarskich.

Ośrodki zabaw i animacji dla dzieci.

Krynica również nie zapomina o milusińskich. Liczne przyczółki dla dzieci, pozwolą rodzicom odpocząć od swoich pociech i poczuć się beztrosko na urlopie. Dzieci w zróżnicowanych grupach wiekowych, pod opieką profesjonalnych animatorów zabaw, spędzą czas bezpiecznie i przyjemnie.

Zimowe przedszkola narciarskie.

Już lepiej być nie może. Rodzice zostawiają pociechy w przedszkolu narciarskim, sami beztrosko szusują po stokach, gdy tymczasem Ich pociechy pod okiem instruktorów uczą się sztuki narciarskiej. Po takim turnusie rodzice zmuszeni będą podszlifować swoje umiejętności narciarskie, które znacznie będą odbiegały od umiejętności Ich pociech.

Aktualności

Najświeższe informacje dotyczące Hotelu oraz okolicy

Oferty specjalne

Sprawdź aktualne pakiety pobytowe i inne promocje
Jesień 2017 wiosna 2018

Jesień 2017 wiosna 2018

490zł

Sprawdź

Newsletter

Dowiaduj się o promocjach i ofertach specjalnych jako #1

Dołącz do naszej listy newsletterowej aby raz w miesiacu otrzymywać informację o najświeższych promocjach, pakietach pobytowych i ofertach specjalnych:

Nasi partnerzy